JAPANSK CIGARETTLÅDA.

JAPANSK CIGARETTLÅDA.
2889710. JAPANSK CIGARETTLÅDA.

CIGARETTASK, trä. Japan, infälld med en försilvrad och förgylld brons föreställande Mount Fuji, 14,4 x 10,5 x 5 cm.

Några lagningar på locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Några lagningar på locket.

Antal besök: 303