MATTA, vävd, ull/lin Linie design, 205x140, 2000-tal.

288969. MATTA, vävd, ull/lin Linie design, 205x140, 2000-tal.

Mönstervävd, dubbelsidig.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mönstervävd, dubbelsidig.

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 752