PIEDESTAL, porslin, vit med blomsterdekor.

288921. PIEDESTAL, porslin, vit med blomsterdekor.

Höjd 86, diameter 31 cm.

Krackeleringar samt smärre naggar på topplattan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 86, diameter 31 cm.

Antal besök: 656