KARMSTOL, barockstil, skinnklädd med svärtade detaljer.

288918. KARMSTOL, barockstil, skinnklädd med svärtade detaljer.

1900-talets första hälft.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets första hälft.

Bruksslitage.

Antal besök: 719