VAS och POKALGLAS, glas, Ulrika Hydman Vallien, Kosta Boda, signerade.

288908. VAS och POKALGLAS, glas, Ulrika Hydman Vallien, Kosta Boda, signerade.

Höjd ca. 9,5-19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 9,5-19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 362