VÄGGHYLLA, String-modell, 1900-talets andra hälft.

288906. VÄGGHYLLA, String-modell, 1900-talets andra hälft.

Bestående av 3 st hyllplan samt 2 st gavlar. Hyllplanens mått ca 78 x 30 cm, gavlarnas höjd ca 76 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 771