PETER J. LASSEN. Modulsystem, "Montana", 6 delar.

2888961. PETER J. LASSEN. Modulsystem, "Montana", 6 delar.

Modulernas djup 30 cm, höjd 70 cm.

Modulernas bredd:
2 moduler á 47 cm.
2 moduler á 24 cm.
2 moduler á 35,5 cm.

Slitage, fläckar, repor, märken. Bakstycken delvis tejpade / limmade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modulernas bredd:
2 moduler á 47 cm.
2 moduler á 24 cm.
2 moduler á 35,5 cm.

Antal besök: 684