4 vinglas, höjd ca 18 cm 15 grogglas, höjd ca 10,5 - 12 cm 3 grogglas, höjd ca 13 cm.
Slitage. Grogglas med enstaka nagg. Grogglas med varierande höjd. Varierande färgton.