EN LLADRO RYTTARE FIGUR ”CAMPERO”.

2888726. EN LLADRO RYTTARE FIGUR ”CAMPERO”.

modellerad som en gentleman som rider på en häst, stående på en gräsbevuxen bas med buskar, ungefär 37 cm lång x 42 cm hög.

Eventuella skador på tyglarna.
Flera sprickor genom basen.
Andra scuffs, repor, märken och slitage som står i proportion till ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flera sprickor genom basen.

Lawrences Wessex
Antal besök: 471