MODELLTÅG RIVAROSSI 4 lok och 10 vagnar delvis i originalkartonger.

28887. MODELLTÅG RIVAROSSI 4 lok och 10 vagnar delvis i originalkartonger.

H0 likström.

Slitage, smärre skador. Frontluckan saknas till brunsvarta loket 6200.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 2 590