MATSALSBORD i teak, Nils Jonsson, Bra Bohag, Troeds.

288862. MATSALSBORD i teak, Nils Jonsson, Bra Bohag, Troeds.

Matsalsbord i teak med en uppfällbar skiva.
Längd med uppfälld skiva 225 cm, med nedfälld skiva 185 cm.
Höjd 72 cm.
Bredd 95 cm.

Bruksslitage
Repor
Vattenringar och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm.
Bredd 95 cm.

Bruksslitage
Repor
Vattenringar och fläckar.

Antal besök: 1 786