288849. DAMARMBANDSUR, guldpläterat stål med diamanter, totalt ca 0,14 ct, Christina Design London.
Kvartsur. Boett i pärlemor. Höjd 25 mm. Länkens längd ca 20 cm. Extra länkdelar medföljer. Certifikat medföljer.
Bruksslitage, fåtal repor. Ej funktionstestad.
Diamanter top wesselton, vvs.