DAMARMBANDSUR, guldpläterat stål med diamanter, totalt ca 0,14 ct, Christina Design London.

288849. DAMARMBANDSUR, guldpläterat stål med diamanter, totalt ca 0,14 ct, Christina Design London.

Kvartsur. Boett i pärlemor. Höjd 25 mm. Länkens längd ca 20 cm. Extra länkdelar medföljer. Certifikat medföljer.

Bruksslitage, fåtal repor. Ej funktionstestad.
Diamanter top wesselton, vvs.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diamanter top wesselton, vvs.

Antal besök: 905