SIDEBOARD, jakaranda, Danmark. 1960-tal. CITES-intyg.

288846. SIDEBOARD, jakaranda, Danmark. 1960-tal. CITES-intyg.

Brännmärkt "Made in Denmark". Fyra skjutdörrar, bakomliggande lådsektioner, hyllor samt barskåp inredd med belysning och spegel med etsad dekor. Längd 210, djup 44, höjd 105 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 559