SOFFBORD, med tidningshylla, 1950-tal.

288832. SOFFBORD, med tidningshylla, 1950-tal.

Soffbord med tidningshylla.
93 x 50, höjd 57,5 cm.

Alla benen behöver limmas, slitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffbord med tidningshylla.
93 x 50, höjd 57,5 cm.

Antal besök: 840