288773. PÄLSKAPPA, mink bit, rundad krage.
Pälskappa med dolda fickor, knäppning med tre knappar. Rundad krage.
Rygglängd ca 100 cm.
Armlängd (inner) 36 cm.
storlek ca 34/36.
Slitage. Kanter med kraftigt slitage.
Fläckar.
Foder med lagning/ trasiga sömmar.
Omärkt.