PÄLSKAPPA, mink bit, rundad krage.

288773. PÄLSKAPPA, mink bit, rundad krage.

Pälskappa med dolda fickor, knäppning med tre knappar. Rundad krage.
Rygglängd ca 100 cm.
Armlängd (inner) 36 cm.
storlek ca 34/36.

Slitage. Kanter med kraftigt slitage.
Fläckar.
Foder med lagning/ trasiga sömmar.
Omärkt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca 100 cm.
Armlängd (inner) 36 cm.
storlek ca 34/36.

Fläckar.
Omärkt.

Antal besök: 846