VAS, stengods, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, 1958, uniksignerad.

288770. VAS, stengods, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, 1958, uniksignerad.

Höjd ca. 25 cm.

Obetydlig fotnagg/tillverkningsskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 25 cm.

Antal besök: 758