BJÖRN JULIN. Stilleben, olja på duk, signerad.

288715. BJÖRN JULIN. Stilleben, olja på duk, signerad.

50 x 60 cm.

Mindre slitage. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Antal besök: 1 230