Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
GOLVVAS, chamotterat stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand, stämpelsignerad R SWEDEN GN.
288683. GOLVVAS, chamotterat stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand, stämpelsignerad R SWEDEN GN.
Höjd ca. 48 cm.
Mindre krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 48 cm.
Mindre krackelyr.
Gomér & Andersson Linköping
636