BRICKBORD, teak, 1960-tal.

BRICKBORD, teak, 1960-tal.
288681. BRICKBORD, teak, 1960-tal.

Vändbar bricka.
Längd 77 cm
Bredd 45 cm
Höjd 59,5 cm.

Åldersslitage. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vändbar bricka.
Längd 77 cm
Bredd 45 cm
Höjd 59,5 cm.

Åldersslitage. Bruksslitage.

Antal besök: 1 675