SILVERFÖREMÅL, 15 delar, vikt cirka 530 gram.

2886743. SILVERFÖREMÅL, 15 delar, vikt cirka 530 gram.

Sockerskål, gräddkanna, fat, tång, skedar, lockask samt saltkar, ett par med skedar.

Mindre bucklor samt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 164