TAKLYKTA, jugend, omkring 1900.

288666. TAKLYKTA, jugend, omkring 1900.

Höjd exkl upphäng ca 42 cm.

Slitage, fläckar, smärre bucklor. kedjor/delar saknas. Senare elektrifiering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl upphäng ca 42 cm.

Antal besök: 631