FÅTÖLJ, Folke Ohlsson för DUX, 1960/70-tal.

288665. FÅTÖLJ, Folke Ohlsson för DUX, 1960/70-tal.

Ekstomme. Rygghöjd 75cm.
Bredd 68cm.

Bruksslitage. Senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ekstomme. Rygghöjd 75cm.
Bredd 68cm.

Bruksslitage. Senare klädsel.

Antal besök: 7 040