INGA BERG. Pioner i vas, olja på duk. Signerad och daterad, -43.

288644. INGA BERG. Pioner i vas, olja på duk. Signerad och daterad, -43.

59 x 49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 49 cm.

Antal besök: 1 658