KOFFERT MED DIVERSE, 1900-tal.

28864. KOFFERT MED DIVERSE, 1900-tal.

Bl.a. figurin, "Pojken med grodan", spegel.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 688