GOLVLAMPA, keramik, Tilgmans keramik, 1960-tal.

288620. GOLVLAMPA, keramik, Tilgmans keramik, 1960-tal.

Höjd ca. 132 cm.

Bruksslitage. Skada på skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 132 cm.

Bruksslitage. Skada på skärm.

Antal besök: 1 245