TAVLOR, 3 stycken, signerade H C och C O Larsson.

288550. TAVLOR, 3 stycken, signerade H C och C O Larsson.

Olja på duk, uppklistrad, Carl Oscar Larsson,19,5 x 17,5.
Blandteknik, signerad H C, Hugo Carlberg, 16,5 x 20,5 cm (bildstorlek).
Teckning, signerad H Carlberg, 6,5 x 11,5 cm (bildstorlek).

C O Larsson, duk något bubblig.
Blandteknik och teckning ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 152