VÄGGUR, Mjölby Intarsia, 1900-tal.

288504. VÄGGUR, Mjölby Intarsia, 1900-tal.

Dekor av figurscen, olika träslag, längd 50 cm, höjd 32 cm.

Slitage, fanerskada, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 360