H. E. SCHÜFLER. Utsikt över landsbygden.

2884861. H. E. SCHÜFLER. Utsikt över landsbygden.

Olja på duk
Signerad och daterad 1929
45,5x60 cm.

Liten skada på bildskiktet. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad och daterad 1929
45,5x60 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 285