ÖLBACKAR, 3 st, plast, Pripps.

2884838. ÖLBACKAR, 3 st, plast, Pripps.

En backs längd ca 35,5 cm. Bredd ca 35,5 cm. Höjd ca 24,5 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 432