Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
MAY ÖSTBERG. Solrosor i vas, olja på masonite, signerad May Östberg.
288471. MAY ÖSTBERG. Solrosor i vas, olja på masonite, signerad May Östberg.
60,5 x 50,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
60,5 x 50,5 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
1 239