MAY ÖSTBERG. Solrosor i vas, olja på masonite, signerad May Östberg.

288471. MAY ÖSTBERG. Solrosor i vas, olja på masonite, signerad May Östberg.

60,5 x 50,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

60,5 x 50,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 481