PALL, aluminium Interstil.

PALL, aluminium Interstil.
2884534. PALL, aluminium Interstil.

Rygghöjd 53 cm
Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 53 cm
Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage
Repor.

Antal besök: 866