SKÅP med glasdörr, omkring 1900.

288448. SKÅP med glasdörr, omkring 1900.

Monterat med öglor för väggupphängning. Längd 64, bredd 40,5, höjd ca 87 cm.

Slitage, märken, repor, stötmärken. Kompletterat med bl a list då dörren glipar. Ursprungligen överdel till skåp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 763