PARTI KOPPAR med mera, 1800/1900-tal.

28843. PARTI KOPPAR med mera, 1800/1900-tal.

Bland annat vattenbehållare, trebenspannor med mera.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador.

Antal besök: 1 002