SNEDKLAFFSEKRETÄR, gustaviansk stil, 1900-tal.

288427. SNEDKLAFFSEKRETÄR, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 80, bredd 45, höjd 100 cm.

Slitage, skador, märken och repor, draghandtag saknas, klaff med slag.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 774