ELIS LINDGREN. Olja på duk. Venedig motiv, signerad 1930.

28841. ELIS LINDGREN. Olja på duk. Venedig motiv, signerad 1930.

50 x 70 cm.

Litet hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 70 cm.

Litet hål.

Antal besök: 4 423