BYRÅ, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

288401. BYRÅ, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 52, bredd 35, höjd 63 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 425