Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
KAJ MOLTER. Olja på pannå, Hamngatan Malmö, signerad K Molter 1950.
288398. KAJ MOLTER. Olja på pannå, Hamngatan Malmö, signerad K Molter 1950.
30 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 40 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
5 997