BORDSLAMPA, patinerad metall, Art Deco, 1930/40-tal.

288383. BORDSLAMPA, patinerad metall, Art Deco, 1930/40-tal.

Dekor av lejon. Total höjd ca 34 cm.

Slitage. Lampsockel defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Lampsockel defekt.

Antal besök: 821