JERRY ANDERSSON. Sjölandskap, olja på duk, signerad Jerry A.

288371. JERRY ANDERSSON. Sjölandskap, olja på duk, signerad Jerry A.

24 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 33 cm.

Antal besök: 1 250