RADIO, Philips, 1960-tal.

RADIO, Philips, 1960-tal.
2883482. RADIO, Philips, 1960-tal.

Philips B4S51A/02.
Längd ca 55, höjd 19, djup 17 cm.

Brukslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Philips B4S51A/02.

Antal besök: 470