GUNNAR STÅLBRAND. Parti tavlor, 4 st, gouache, natur-och skogsmotiv, signerade.

288308. GUNNAR STÅLBRAND. Parti tavlor, 4 st, gouache, natur-och skogsmotiv, signerade.

st gouacher med skogsmotiv, alla signerade och tre st daterade -54.
34x25,5 cm.

Gunnar Stålbrand (1925–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

34x25,5 cm.

Gunnar Stålbrand (1925–2006)

Antal besök: 953