HANS-ERIK ERIKSSON. Olja på pannå, fruktstilleben, signerad.

288276. HANS-ERIK ERIKSSON. Olja på pannå, fruktstilleben, signerad.

Hans-Erik Eriksson (1921-1997)
46x35 cm.

Lossad från ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x35 cm.

Lossad från ram.

Antal besök: 3 152