LAMPETTER, 1 par, brons, empirestil, 1800-tal.

288245. LAMPETTER, 1 par, brons, empirestil, 1800-tal.

I form av puttis. Mörkpatinerad brons. Höjd 26 cm. Två ljusarmar.

Slitage. En av ljuspiporna sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 223