LEIF ELGGREN. "Ordet". Etsning, signerad, numrerad 12/25 och daterad -78.

288240. LEIF ELGGREN. "Ordet". Etsning, signerad, numrerad 12/25 och daterad -78.

Ca. 9x6,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 9x6,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 667