KENNETH GROSS. Parti tavlor, olja på duk, 2 st, signerade KH Gross och daterade -91 och -92.

288228. KENNETH GROSS. Parti tavlor, olja på duk, 2 st, signerade KH Gross och daterade -91 och -92.

"Vid gläntan" - 92
41x33 cm
"Krona & klave - 91
41x33 cm
Även betitlade, signerade samt daterade a tergo.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Vid gläntan" - 92
41x33 cm
"Krona & klave - 91
41x33 cm

Antal besök: 2 405