FÄLLKNIVAR, 7 st, bl.a. Sollingen.

288223. FÄLLKNIVAR, 7 st, bl.a. Sollingen.

4 fällknivar med två blad, mäkta Sollingen, längd 16,5 - 21 cm. 1 fällkniv med ett blad, märkt Sollingen, längd 18 cm. 1 fällkniv med två blad, märkt Sollingen, längd 17,5 cm, 1 fällkniv med motiv av bl.a. Zebror, längd 18 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Antal besök: 854