BRITA MOLIN. "Ballad". Färglitografi, signerad och numrerad 60/260.

288217. BRITA MOLIN. "Ballad". Färglitografi, signerad och numrerad 60/260.

Ca. 37x31 cm.

Brita Molin (1919–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 37x31 cm.

Brita Molin (1919–2008)

Antal besök: 2 741