Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, signerad Albin 1991.
288213. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, signerad Albin 1991.
Ca. 51x36 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 51x36 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 268