FOLKE SINCLAIR. SYDFRANSKT LANDSKAP.

2881592. FOLKE SINCLAIR. SYDFRANSKT LANDSKAP.

Olja på duk, signatur något dold bakom ram, a tergo betitlad och daterad 1927, 24x32 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något gulnad.

Antal besök: 398